Hulajnoga elektryczna Motus PRO10 Sport GT 52V
Hulajnoga elektryczna Motus PRO10 Sport GT 52V
Hulajnoga elektryczna Motus PRO10 Sport GT 52V
Hulajnoga elektryczna Motus PRO10 Sport GT 52V
Hulajnoga elektryczna Motus PRO10 Sport GT 52V
Hulajnoga elektryczna Motus PRO10 Sport GT 52V
 • Obecnie brak na stanie
Hulajnoga elektryczna Motus PRO10 Sport GT 52V
Hulajnoga elektryczna Motus PRO10 Sport GT 52V
Hulajnoga elektryczna Motus PRO10 Sport GT 52V
Hulajnoga elektryczna Motus PRO10 Sport GT 52V
Hulajnoga elektryczna Motus PRO10 Sport GT 52V
Hulajnoga elektryczna Motus PRO10 Sport GT 52V

Hulajnoga elektryczna Motus PRO10 Sport GT 52V

8 999,00 zł

Dodatkowe Opcje

Zarówno wiosenna jak i jesienna pogoda często płatają figle, a deszcz uniemożliwia nam jazdę na hulajnodze elektrycznej.. Jeśli nie chcesz szybko kończyć hulajnogowego sezonu możesz wykupić dodatkowe uszczelnienie swojego sprzętu. Dzięki temu twoja hulajnoga elektryczna będzie miała podwyższoną odporność na zachlapania i bez obaw będziesz mógł korzystać z niej nawet w deszczu.
Montaż urządzenia śledzącego czyli nadajnika GPS. Jeśli Twoja hulajnoga zostanie skradziona możesz ją namierzyć i uzyskać informacje o trasie i miejscu przebywania Twojego pojazdu.

UWAGA: cena nie zawiera kart SIM - kartę SIM powinien dostarczyć klient

* jest wymagane

Całkowita cena opcji:

- Gwarancja 24 miesiące

- Moc silnika 2x1200W

- Maksymalny zasięg 60km*

Bateria 23 Ah

Maksymalny udźwig 135kg

*w zależności od wagi użytkownika i warunków jazdy

Obecnie brak na stanie
SKU: AKC048
 • Bezpieczne płatności
  Bezpieczne płatności
 • Szybka wysyłka
  Szybka wysyłka
 • Darmowe zwroty
  Darmowe zwroty
Opis

Hulajnoga elektryczna Motus PRO10 Sport GT

Już zawsze pole position
będzie twoje!

Nowy Motus PRO10 Sport GT to koniec skali w świecie hulajnóg. Powstał, by poprawić ideał. Dodać mocy, sportu, emocji, zasięgu i komfortu aby jeszcze raz przesunąć granice perfekcji i pokazać, czym może być hulajnoga doskonała.

Motus PRO10 Sport GT:
prawdziwe gran turismo na dwóch kołach

'Gran turismo' znaczy 'wielka turystyka'. Tak zaczęto nazywać pierwsze auta sportowe, które połączyły dynamikę z luksusem: Ferrari, Maserati i inne wielkie marki. Dziś 'wielka turystyka' może oznaczać hulanie przez miasto, do pracy czy do sklepu — z wielką prędkością i w wielkim komforcie.

Czasem jakiś projekt jest silny dzięki ograniczeniom, np. model sportowy jest superszybki, ale sztywny, a miejski wygodny, ale mało ekscytujący. GT nie ma żadnej z tych wad, a ma wszystkie zalety. Jest i wygodny, i sportowy, i bezpieczny.

Czy ma braki? Tylko jeden: brak kompromisów. Został zaprojektowany jako hulajnoga idealna i tylko dla ludzi, którzy szukają właśnie ideału.

GT to połączenie sportu i komfortu. Podczas jazdy odpoczywasz, ale jesteś zawsze gotowy do wyścigu — i do zwyciężenia w nim

ZAPRASZAMY DO ŚWIATA GT:

WYŚWIETLACZ: KOSMOS I KLASA

Ekran w nowym GT to zwycięstwo od pierwszego wejrzenia. Mocny, jasny, o wspaniałej rozdzielczości, nareszcie bez wyglądu jak w starych telefonach komórkowych. Tak właśnie powinna komunikować hulajnoga prawdziwie luksusowa i prawdziwie sportowa. Zobacz, co będziesz widział za kierownicą Motusa PRO10 Sport GT:

DWA AMORTYZATORY
NA KAŻDYM KOLE

Zastosowaliśmy podwójną amortyzację sprężynową z przodu i z tyłu. Łącznie między Tobą a kołami pracują więc aż cztery amortyzatory, po dwa z każdej strony.Bardzo dużo czasu poświęciliśmy też konfiguracji każdej ze sprężyn. Ani za miękko, ani za twardo — komfortowa, ale sprężysta i zapraszająca do dynamicznej jazdy amortyzacja to jeden z sekretów GT.

DLACZEGO DWA?
Jeden amortyzator jest jak jeden dobry but. Jest wygodny, ale do chodzenia trzeba dwóch. Dopiero mając je oba (buty lub amortyzatory) idziesz lub jedziesz tak, jak chcesz.

DWIE WERSJE:
MOCNA I BARDZO MOCNA

Nową hulajnogę Motus PRO10 Sport GT możesz mieć w dwóch wersjach różniących się mocą i paroma szczegółami wynikającymi z dopasowania do tej mocy. Obie są wspaniałe, każda nieco inaczej. Twój GT może być więc naprawdę taki, jaki chcesz.
Dokładną specyfikację oraz szybkie porównanie wersji znajdziesz na dole tej strony ↓

DWA SILNIKI
W KAŻDEJ WERSJI

Do wyboru masz 2600 W lub 3600 W mocy. To bardzo dużo lub bardzo bardzo dużo. Możesz wybierać według upodobań i potrzeb. 52V potrafi zachwycić nawet tych, którzy jeździli dziesiątkami hulajnóg najlepszych marek, i trudno wyobrazić sobie, że może być coś jeszcze doskonalszego. Wtedy na scenę wchodzi 60V, a dodatkowe 1000 W mocy jest jak pikantna wisienka na torcie. Tylko jakość jest niezależna od wersji — zawsze najwyższa.

52V 2 silniki 1300W każdy
60V 2 silniki 1800W każdy

HAMULCE
NA KAŻDĄ PRĘDKOŚĆ

Zatrzymujesz się równie łatwo, jak przyśpieszasz. Dlatego obie wersje Motusa PRO10 Sport GT dostały skuteczne hamulce: hydrauliczne lub tarczowe, stosownie do możliwości silnika. Przyśpiesz, zwolnij, start, stop, start — i tak cały czas. Prędkość masz zawsze pod kontrolą. Na tym polega prawdziwie sportowa dynamika.

52V hamulce tarczowe 2x 160 mm
60V hamulce hydrauliczne 2x 160 mm

PRĘDKOŚĆ 75 KM/H
MAKSYMALNE EMOCJE

GT w zależności od wersji pojedzie z prędkością maksymalną 74 lub aż 82 km/h. To już nie jakaś tam prędkość. To PRĘDKOŚĆ. Tak wielkie liczby zasługują na wielkie litery. Jak to jest być tak szybkim? Bardzo wygodnie: przyśpieszasz w moment, u celu jesteś w dwa momenty; miasto zmniejsza się do wygodnych rozmiarów, a codzienne dojazdy zajmują mniej niż kiedykolwiek. Spokojnie stoisz, a jednocześnie pędzisz. Szybko, ale wygodnie i bezpiecznie. To właśnie styl GT!

52V prędkość max. 74 km/h
60V prędkość max. 82 km/h

ZASIĘG:
KOMFORTOWE 84 KM

GT zapewnia dłuuugie i baaardzo wygodne do 84 km zasięgu na jednym pełnym ładowaniu (opcja 60V). To dystans jak z Krakowa do Katowic, i więcej niż z Gdańska do Malborka. Prawdopodobnie dużo więcej, niż kiedykolwiek będziesz potrzebował jednego dnia. Jedziesz, jedziesz i jedziesz!

52V zasięg do 65 km
60V zasięg do 84 km

OPONY 10 CALI
TEŻ NA KAŻDĄ PRĘDKOŚĆ

Wiedzą to nie tylko kierowcy Formuły 1: dobór ogumienia to klucz do sukcesu. Dlatego nowy Motus ma koła i opony gotowe na każde wyzwanie. Przyczepność, pochłanianie nierówności, stabilność przy szybkiej (i bardzo szybkiej) jeździe, wygoda przy tempie spacerowym — w tych dziesięciu calach mieści się wszystko, co trzeba.

ŚWIATŁA:
JASNA PRZEWAGA

Przednie światła są dużo mocniejsze, byś był dużo bezpieczniejszy. Testujemy je w najróżniejszych warunkach oświetlenia i widoczności, byś mógł zawsze być pewien, że widzisz wszystko, co ważne, i że inni widzą Ciebie.

Migacze. Jeszcze jeden składnik perfekcji: wyraźne migacze, które informują o Twojej pozycji i zamiarach. To większe bezpieczeństwo przez cały rok i przy każdej pogodzie.

PRZENOSZENIE: PEŁNA WYGODA

Motus PRO10 Sport GT zachwyca nawet, gdy stoi w miejscu i go niesiesz go w ręku. Składa się łatwo jak parasol, a może bardziej niczym pojazd kosmiczny po bezpiecznym lądowaniu. Zatrzymujesz się, składasz kolumnę kierownicy i niesiesz hulajnogę niczym walizkę. Proste! Gdy zaś będziesz gotowy do startu, znów jeden ruch wystarczy, by GT po raz kolejny zachwycił Cię dynamiką i stabilnością od pierwszego metra.I tak za każdym razem, każdego dnia. Nie ma drugiej takiej hulajnogi!

KOMFORT: JAK W LIMUZYNIE (RAKIETOWEJ)

GT jeździ bardzo szybko i bardzo wygodnie. Jak to możliwe? To proste: wszystko jest zrobione najlepiej, jak się tylko dziś da. Topowe zawieszenie, starannie dobrane koła i opony, supermocny szkielet, trwałe łączenia... To wszystko składa się potem, podczas jazdy, na niepowtarzalne wrażenie luksusu. Takie powinno być prawdziwe GT

BEZPIECZEŃSTWO: W KAŻDYM CALU I NA KAŻDYM KILOMETRZE

Ile szybkości, tyle bezpieczeństwa: im lepiej hulajnoga się rozpędza, tym lepiej powinna hamować, jeździć i skręcać. Dla nas to podstawa. Tak projektujemy każdego Motusa, również nowego GT. Dlatego, gdy już go wypróbujesz, poczujesz pełną moc, ale też pełną kontrolę. Zobaczysz, jakie to niezwykłe uczucie.

KIEROWNICA:PEŁNA KONTROLA

Mocowanie kierownicy jest zaprojektowane na nowo: mocniejsze, trwalsze i bardziej komfortowe przy jeździe i przy składaniu. Nowe i jeszcze wygodniejsze są też gripy oraz cała ergonomia, dopasowana do różnego wzrostu i postury klientów. To kolejny szczegół, sprawiający, że nasze nowe Gran Turismo jest naprawdę Gran

Serwis Pro:
100% door to door

Serwis 'door to door' oznacza, że załatwiamy wszystko: zabieramy zesputą hulajnogę, oddajemy naprawioną. Zawsze staramy się, by trwało to jak najkrócej. Serwis Motus jest równie szybki i komfortowy jak nasze hulajnogi:
jesteśmy Pro i działamy w tempie Sport.

POLSKA FIRMA, POLSKI KONTAKT
Motus to w 100% polskie przedsięwzięcie; jesteśmy blisko i łatwo się z nami dogadać. To jeszcze jeden powód, dla którego warto hulać właśnie Motusem.

Motus PRO10 Sport GT w liczbach:
zwycięzca w każdej kategorii

Na koniec dnia ktoś zawsze musi być najlepszy. Każdy wyścig kiedyś się kończy i jest już jasne, kto jest najlepszy, najszybszy i najwygodniejszy. PRO10 Sport GT to obu wersjach urodzony zwycięzca. Dane techniczne mówią same za siebie:

Koncepcja PRO10 Sport GT: jeszcze więcej sportu w Sporcie

W Motusie naprawdę uwielbiamy hulajnogi i zawsze będziemy tworzyć coraz lepsze i lepsze modele. Wierzymy, że perfekcja nie jest stanem, lecz procesem; dążeniem, by każdego dnia stworzyć coś nowego. PRO10 Sport GT jest doskonałym przykładem tej pasji. Dobre zmieniliśmy w bardzo dobre, a bardzo dobre w zdumiewające. Motus PRO10 Sport GT jest pełna mocy, pełna zalet i pełna pozytywnej energii (o napięciu 52 lub 60 V do wyboru). Efekt? Hulajnoga grająca właściwie tylko we własnej kategorii. Motus PRO10 Sport GT to według nas najlepsze, czym można dziś hulać po mieście: sportowo, luksusowo i bardzo wyjątkowo. To naprawdę Wielka Turystyka

 Wybierz hulajnogę PRO10 Sport GT, jeżeli:

 • nie szukasz hulajnogi numer 2 ani 3, tylko od razu numer 1
 • oczekujesz i maksymalnej dynamiki, i maksymalnej wygody
 • dużo jeździsz na hulajnodze, więc dużo od niej wymagasz
 • nie musisz chodzić na kompromisy
 • chcesz poznać i wykorzystać wszystkie możliwości aktualnej te chnologii
 • szukasz odpowiednika dobrego samochodu czy telefonu wyższej klasy
 • jakość jest ważna we wszystkim, co robisz
 • nie chcesz tracić czasu na półśrodki
 • po prostu jesteś Pro :)

PRO10 SPORT GT:
emocje od startu do mety

 

Nasza hulajnoga elektryczna z certyfikatem IP54 to gwarancja bezpiecznej jazdy w każdych warunkach pogodowych.

Oznaczenie IP54 oznacza, że hulajnoga jest odporna na brud, kurz oraz zachlapania. W praktyce oznacza to, że możesz jeździć w lekkim deszczu, mgle i po mokrej ziemi.

Pamiętaj jednak, aby nie zanurzać hulajnogi w wodzie, gdyż może to spowodować uszkodzenie jej podzespołów elektronicznych.
Specyfikacja techniczna
MOTUS
AKC048

Karta danych

Moc silnika2x1200W
Moc szczytowa silnika2x1800W
Pojemność baterii23Ah
Maksymalny zasięg63 km
Maksymalna prędkość74 km/h
AmortyzacjaSprężynowa
Rodzaj hamulca2x Tarczowy
Maksymalne obciążenie135 kg
Waga34,8 kg
Typ silnikaBezszczotkowy
Wielkość koła10 cali
OponyDętkowe w rozmiarze 80/65-6
Materiał ramyKute aluminium
WodoodpornośćIP54
Czas ładowania6 - 12 h (2 lub 1 ładowarka)
Funkcje wyświetlaczarealny dystans, obrotomierz, ODO, TRIP, stan baterii, napięcie baterii, biegi
WyświetlaczLCD
Wymiary urządzenia125x71x53cm (złożone)
NapięcieAC 110V-240V

Odniesienia szczegółowe

EAN135901821995481
MPNAKC048
Recenzje(9)

Recenzje

Ocena przedmiotu
5 średnia na podstawie 9 oceny.

pro to pro 2023-12-01

Alberto

Nazwa doskonale oddaje jej charakter - PRO. Jakość w stosunku do ceny genialna. bo miałem okazję testować coś o podobnych osiągach, ale za +3 tys. Jeszcze jak trafi się dobry moment i promkę w cenie to nic tylko brać.

Czy ta recenzja była pomocna?

Kamil Kozerski 2023-09-07

PRO 10 SPORT GT 52v

Sprzęt naprawdę konkretny ! ❤️❤️ Ma kopyto ! Zawieszenie wybiera pięknie ! Po prostu się frunie przez nie równości i dziury ! Przyspieszenie fenomenalne ! Za każdym razem przednie koło ma uślizg przy ruszaniu tym sprzętem ! Naprawdę polecam dla osób które chcą frajdy i adrenalinki z jazdy !???

Czy ta recenzja była pomocna?

Kamil 2023-08-17

Co za sprzęt!

Hulajnoga przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Jest to super sprzęt, bardzo mocna, solidnie wykonana. Polecam każdemu zaawansowanemu użytkownikowi hulajnóg, który pragnie większych emocji. Kask i inne rzeczy typu ochraniacze - zalecam ;)

Czy ta recenzja była pomocna?

Dawid Stromski 2023-08-13

Mega maszynka! :D

Mam ją już od kilku miesięcy i śmiało mogę polecić tą rakietę.. ma super mocne przyśpieszenie i fantastyczną stabilizację jazdy.. Bardzo długo zastanawiałem się nad zakupem, ale jestem mega zadowolony.. Plusy : + Super przyśpieszenie + Amortyzacja fantastyczna + Stabilizacja kierownicy podczas jazdy + Duży wyraźny wyświetlacz + Światła bardzo mocne i wyraźne + kierunki + Super wygodny i bezpieczny system składania Minusy : - waga - cena (niektórych może przerazić) - brak hamulców hydraulicznych ( w takiej cenie już mogły być )

Czy ta recenzja była pomocna?

Pro10 Sport GT 52V 2023-07-25

Pierwsze wrażenie,MEGA

8999PLN za hulajkę!!! Skusiłem się i nie żałuję. Ogólnie po rozpakowaniu musiałem tu i ówdzie coś dokręcić czy dopasować. Nie ma tragedii. Aby móc jeździć w Niemczech, musiałem ją zarejestrować,( numer rejestracyjny) i tu pomogły mi ustawienia które można samemu regulować, duży plus. Trzy biegi w których mozna ustawić prędkość maksymalną np. 20 km/h zezwala na rejestracje i legalne używanie jej po drogach publicznych. Wykończenie robi wrażenie, jedyne niektóre rzeczy trochę wkurzają jak np. uszczelnienie w miejscach, gdzie kable wchodzą w ramę. Tutaj mogliby sie postarać. Właściwości jezdne,przyspieszenie czy stabilność jazdy jest na wysokim poziomie. Światła są naprawdę dobre, brakuje mi tylko kierunkowskazów z przodu, byłoby wygodniej gdyby użytkownicy z przeciwka tez widzieli moj zamiar skrętu. Ogólnie dziewięć tysiaczkow to sporo, czas pokaże czy jakość wykonania i frajda z jazdy jest warta tylu pieniędzy.

Czy ta recenzja była pomocna?

PRO10 Sport GT 52V 2022-05-31

PRO10 Sport GT 52V

W niespełna miesiąc zrobione ponad 600km. Świetny design, nie ma górki pod którą nie podjechała, prędzej opony stracą przyczepność niż jakaś górka okaże się zbyt stroma. Zawieszenie rewelacyjne z możliwością regulacji twardości sprężyn. Po 600km jedyne co w niej zrobiłem, to wyregulowałem hamulce. Żadnych luzujacych się śrub czy luzów. Polecam

Czy ta recenzja była pomocna?

Alin 2022-05-19

foarte puternica

Pentru cei care cauta senzatii tari, adrenalina si confort chiar si la viteze mari, aceasta este trotineta perfecta

Czy ta recenzja była pomocna?

Véronique 2022-05-18

EXCELLENT ! !!

Jusqu'à présent 160 km effectués et je dirai une chose EXCELLENT ! !!

Czy ta recenzja była pomocna?

Adam Kieczka 2022-03-16

PRO10 Sport GT 52V

Dla łaknących wrażeń, adrenaliny i ... komfortu w jeździe ze zbyt dużymi prędkościami, potężnym kopem no i mocą budzącą respekt.

Czy ta recenzja była pomocna?

Przeglądasz “Hulajnoga elektryczna Motus PRO10 Sport GT 52V”


.gif .jpg .jpeg .jpe .png .webp

Twój koszyk

Nie ma więcej produktów w koszyku

Zaloguj się

Menu