Zegarek do zadań specjalnych

Mogłoby się wydawać, że nowy rok szkolny to niezwykle stresujące wydarzenie dla każdego dziecka. Ale co z rodzicami? Przecież to oni martwią się o bezpieczeństwo i szczęście swoich pociech. Idealnym rozwiązaniem, które zapewni dziecku obie te rzeczy w tym samym czasie jest zakup smartwatcha, przeznaczonego właśnie dla najmłodszych konsumentów. Warto jednak wiedzieć, jaki model jest na „topie”, na co zwrócić uwagę w trakcie zakupów, a nawet jak wybrać zegarek dla dziecka z GPS.

Smartwatch dla dzieci… i wszystko pod kontrolą

Każdy rodzic zadaje sobie te same pytania. Czy moje dziecko bezpiecznie trafiło do szkoły? Czy nie grozi mu żadne niebezpieczeństwo? W jaki sposób o nie zadbać? Zegarki z GPS dla dzieci zyskują coraz większą popularność. Można w ten sposób zadbać o bezpieczeństwo dziecka, ale i o własny spokój. Wbudowany telefon komórkowy oraz przycisk SOS, który w kilka sekund wyśle wiadomość do opiekuna z informacją o lokalizacji dziecka, jeszcze bardziej zwiększa spokój rodzica, który może mieć więcej czasu na swoje sprawy, a może i na mały relaks.

Zegarek jako designerski dodatek

Coraz częściej młodzi ludzie otaczają się przeróżnymi dodatkami i akcesoriami. Jednym z elementów, który idealnie dopełni każdą szkolną stylizację, będzie wygodny zegarek dla dziecka! Dobrze dobrany model i designerski look sprawi, że Twój smyk będzie zadowolony i dumny, że posiada fajnego smartwatcha, którym może pochwalić się wśród kolegów. Na sukces składa się więc nie tylko wytrzymałość, ale i odpowiedni wygląd. Idealnym przykładem może być najnowszy zegarek dla dzieci Motus Watchy. Decydując się na jego zakup, mamy możliwość wyboru jednego z dwóch wzorów paska, przy czym drugi otrzymujemy dodatkowo.

Detektyw w niewielkim urządzeniu

Kiedy sam GPS nie wystarcza, a Ty nadal zastanawiasz się co porabia Twoje dziecko, z pomocą przychodzą aplikacje, które zapewniają ciągły dostęp do informacji o miejscach pobytu (i nie tylko). Pozwalają też na ustalenie bezpiecznych lokalizacji, i, co ważniejsze, na przesłanie odpowiedniej informacji w razie ich przekroczenia przez najmłodszego użytkownika. Dziecko podąża własnymi ścieżkami, a my mamy wszystko pod kontrolą! Oczywiście nie można tutaj nie wspomnieć o aplikacji Motus Tracker, która fantastycznie spełni się w roli detektywa i prywatnego ochroniarza jednocześnie.


Jeśli wciąż zastanawiasz się czy zegarek dla dziecka jest odpowiednim podarunkiem, to odpowiedź jest prosta. Jasne, że tak! Twoje dziecko nauczy się samodzielności, a Ty nie będziesz dłużej martwić się o jego bezpieczeństwo i zdrowie.