Hulajnogi elektryczne Motus Scooty 8.5, Scooty 10 Lite, Scooty 10 2021: porównanie

Hulajnogi elektryczne z serii Scooty to jedne z flagowych modeli marki Motus. Pomimo odmiennych specyfikacji, łączy je miejski look i dbałość o szczegóły. Dzięki kompaktowym rozmiarom, lekkości i funkcjonalności są idealne na co dzień i dla każdego.

Scooty 8.5

Model 8.5 z 2020 roku powstał w odpowiedzi na opinie odbiorców. Jest mocniejszy, wygodniejszy i bezpieczniejszy. Silnik 350W zapewnia odpowiednią moc nawet podczas jazdy pod górkę. Ma wbudowane 2 tryby: ECO (do 15 km/h) i NORMAL (do 25 km/h). Oprócz tego usprawnione, silne hamulce, mocniejsza lampka zapewniająca lepsze oświetlenie, i wysokiej jakości wyświetlacz LED. Dzięki kompaktowości i sprawności tej hulajnogi elektrycznej, przejażdżki nawet przez najbardziej wąskie uliczki nie stanowią większego problemu.

Scooty 10 Lite i Scooty 10 2021

Scooty 10 doczekał się kilku odsłon. Każdą z nich wyposażono w zapewniające większą amortyzację koła 10’’, wyświetlacze LED, dzwonki miejskie, optymalne oświetlenie, silne hamulce… Wymieniać można bez końca. Oprócz tego, te hulajnogi elektryczne Motus są odpowiednie dla każdego – zostały zaprojektowane z myślą nie tylko o nastoletnich, ale i dorosłych, większych użytkownikach. Co więcej, pasują na każdą kieszeń, niezmiennie gwarantując konkurencyjną jakość. Więcej szczegółów? Bateria 15 Ah zmniejsza częstotliwość ładowania nawet do jednego razu w tygodniu. Dzięki temu jedno ładowanie wystarcza nawet na około 60 kilometrów.

Scooty 10 2021 to najnowsza wersja, odpowiadająca na najbardziej istotne trendy. Hulajnoga jest kompatybilna ze specjalnie opracowaną aplikacją. Najnowszy model został także wyposażony w mocniejsze reflektory o mocy 2.5 W oraz odblaski, co przekłada się na większy komfort i widoczność o każdej porze dnia, oraz tryb sportowy, pozwalający na jazdę z przyspieszeniem aż do 35 km/h, w porównaniu do wcześniejszych 25 km/h.

Z kolei model Lite w wydaniu Motusa to mniej kilogramów i jeszcze więcej zalet. Charakteryzuje się nową, lekką konstrukcją, zapewniając niższą wagę, znacznie zwiększony komfort, optymalną dynamikę i oszczędność. Także dzięki silnikowi o mocy 350 W, zasięgowi 35 km, i prędkości do 25 km/h.

8.5, 10 Lite i 10 2021 – dla kogo?

Modele Scooty zostały stworzone z myślą o osobach, które uwielbiają miejskie przejażdżki. Scooty 8.5 to idealna propozycja dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z hulajnogami elektrycznymi. Osoby, które interesują się modą, z pewnością docenią jego elegancki wygląd i trzy wersje kolorystyczne. A kompaktowość i waga (jedynie 12.5 kg) sprawiają, że bez większych przeszkód można go podnosić i przenosić, dlatego świetnie sprawdzi się w przypadku młodzieży i drobniejszych osób. Dla poszukujących czegoś jeszcze lżejszego, ale z większym maksymalnym obciążeniem (do 120 kg) i lepszą amortyzacją zapewnianą przez 10-calowe koła – Scooty 10 Lite. Oba modele są także bardzo przyjazne dla portfela!

A do osób, którze cenią sobie najnowsze trendy, ulepszenia i technologie i są skłonne w nie nieco więcej zainwestować, skierowany został model 10 2021, ze specjalnie dedykowaną aplikacją mobilną, mocniejszymi reflektorami, dwukrotnie większym zasięgiem (do 60 km) i większą prędkością – do 35 km/h.

Hulajnogi elektryczne z serii Scooty są także świetną opcją dla osób dojeżdżających codziennie do pracy. Dzięki nim można uniknąć korków i stresu związanego z dojazdami, a na miejsce dotrzeć bez zmęczenia, zawsze wyglądając i czując się świeżo!

Niezależnie od wybranego modelu, seria Scooty to cała gama możliwości i doświadczeń – od codziennych wycieczek, dojazdów do pracy i na zakupy, przez kreowanie wspomnień, po niezapomniane wrażenia.